מכירה פומבית 113 חלק ג' Day 3 - Fine Art, Ceramics, Metalware & Sculptures
Auktionshaus Mehlis
24.2.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 3340:

Böhmen Schnapskaraffe

נמכר ב: €50
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.2.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Böhmen Schnapskaraffe
Böhmen Schnapskaraffe
um 1950, farbloses Glas, reich beschliffen, grün gebeizt und vergoldet, umlaufend Blattranke mit Zweigen und Früchten, massiver Stopfen, am Boden sternförmig beschliffen, Vergoldung partiell berieben, H 32 cm.
Bohemian brandy decanter
Circa 1950, colourless glass, richly cut, stained green and gilded, circumferential leaf tendril with twigs and fruit, solid stopper, star-shaped base, gilding partially rubbed, h 32 cm.