מכירה פומבית 113 חלק א' Day 1 - Collectibles, Military And Asian Art
Auktionshaus Mehlis
22.2.24
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 9:

Beinschnitzerei Erotika

נמכר ב: €360
180
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 22.2.24 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Beinschnitzerei Erotika
20. Jh., unsigniert, Bein beschnitzt, teils graviert und geschwärzt, sitzendes Äffchen mit Ithyphallus, Altersspuren, L ca. 10 cm.
Erotica leg carving
20th century, unsigned, carved bone, partly engraved and blackened, seated monkey with ithyphallus, signs of age, l approx. 10 cm.