מכירה פומבית 112 חלק א' Day 1 - Collectibles, Military and Asian Art
Auktionshaus Mehlis
16.11.23
Hammerstraße 30, 8523 Plauen, גרמניה

פריט 300:

Mikroskop

נמכר ב: €80
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 19% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 16.11.23 בבית המכירות Auktionshaus Mehlis

Mikroskop
Anfang 20. Jh., gemarkt E. Leitz Wetzlar, Seriennummer 28403 sowie undeutliches Besitzermonogramm HL?, goldbronziertes Eisengussgestell mit einfachem, mehrfach ausziehbarem Revolver, beigegeben Wechselokular, Alters- und Gebrauchsspuren, H 28 cm.
Microscope
Early 20th century, marked E. Leitz Wetzlar, serial number 28403 and indistinct owner's monogram HL?, gold-bronzed cast iron frame with simple, multiple extendable revolver, interchangeable eyepiece enclosed, signs of age and wear, h 28 cm.