מכירה פומבית 6 חלק א' Antiques and Works of Art
Leiloeira Côrte Real
22.7.21
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO, פורטוגל

פריט 206:

JOSÉ JÚLIO DE SOUZA PINTO (1856-1939)

נמכר ב: €1,600
1,600
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 22.7.21 בבית המכירות Leiloeira Côrte Real

"Menina sentada"
Pastel sobre papel, assinado e datado de 1916. Picos de humidade, vinco.
Dim: 30x23 cm.