פריט 33:
Escuela flamenca, s.XVIII.
900 - €1,100
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela flamenca, s.XVIII.
Entierro de Cristo.
Óleo sobre cobre.
37 x 29 cm. Sin enmarcar.