פריט 8:
Escuela española, s.XVIII.
3,300 - €3,800
עמלת בית המכירות: 20%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela española, s.XVIII.
San Pedro.
Escultura en madera tallada, policromada y dorada sobre peana marmoleada.
58 x 26 x 20 cm.