מכירה פומבית 301 חלק א'
Lamas Bolaño
9.11.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד

פריט 6:

Escuela española, s.XIX.
Virgen Inmaculada.

850 - €1,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

Escuela española, s.XIX.
Virgen Inmaculada.
Escultura en madera tallada, policromada y dorada.
33 x 12 x 7 cm. Presenta rotura en el brazo.