Auction 301 Part 1
By Lamas Bolaño
Contact auction house
Nov 9, 2022
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), Spain
Terms of sale
View demo
LOT 2:
Escuela española, fles. del s.XVII.
1,400 - €1,700
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only