Auction 299 Part 1
By Lamas Bolaño
Contact auction house
Sep 28, 2022
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), Spain
Terms of sale
View demo
LOT 22:
Escuela castellana, s.XVII.
3,100 - €3,500
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only