פריט 34:
750 - €850
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21%
Josep Sarquella Escobet (Llagostera, Girona, 1928-Barcelona, 2000) Calle de Calella de Palafrugell. Óleo sobre tela. Firmado. 101 x 73 cm.