פריט 9:
Escuela española, s.XVII. Sibila Frigia. Óleo sobre tela. 100 x 79 cm. |
6,000 - €7,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21%
Escuela española, s.XVII. Sibila Frigia. Óleo sobre tela. 100 x 79 cm.