מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 23:
5,500 - €6,500
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela flamenca, s.XVII. Seguidor de Anton Van Dyck (Amberes, Bélgica, 1599-Londres, Inglaterra, 1641). La captura de Sansón. Óleo sobre tela. 129 x 107 cm. Reenteleado.