מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 22:
Escuela catalana, s.XV. Ecce Homo. Óleo sobre tabla. 39,5 x 29,5 cm. |
6,500 - €7,500
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela catalana, s.XV. Ecce Homo. Óleo sobre tabla. 39,5 x 29,5 cm.