Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain)
View demo
LOT 43:
ESCUELA ESPAÑOLA, S. XIX
Sold for: €600
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only