מכירה פומבית 22 Online Auction - November 19 - 5pm
Greco Fine Arts & Auctioneers
19.11.24
Avenida del General Perón, 19, 28020, ספרד

פריט 37:

Reloj inglés con decoración de marquetería pps.S.XX 30 x 12 x 17 cm 100 - 200 €

נמכר ב: €60
עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 19.11.24 בבית המכירות Greco Fine Arts & Auctioneers