מכירה פומבית 14 September Online Auction
Greco Fine Arts & Auctioneers
14.9.23
Avenida del General Perón, 19, 28020, ספרד

פריט 17:

Niño y perro

נמכר ב: €225
עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 14.9.23 בבית המכירות Greco Fine Arts & Auctioneers

Niño y perro
María José Peyrolón Pérez-Salado (Zaragoza 1952) “Niño y perro” Técnica mixta sobre lienzo Firmado Sin marco 101 x 81 cm 150 - 200 €