פריט 23:
“La promenade du matin”
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21%
“La promenade du matin”
Escuela Francesa, S.XIX “La promenade du matin” Grabado coloreado 32 x 23 cm 50 - 100 €