מכירה פומבית 13 Online Auction
Greco Fine Arts & Auctioneers
6.7.23
Avenida del General Perón, 19, 28020, ספרד

פריט 15:

“Pareja de grabados de juegos de niños”

עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 6.7.23 בבית המכירות Greco Fine Arts & Auctioneers

Escuela francesa, S.XIX Pareja de grabados de juegos de niños, titulados “La main-chaude” y “Le Passe-Passe” grabados coloreados 15 x 17 cm 50 - 100 €