מכירה פומבית 35 AUCTION N. 35 MODERN AND CONTEMPORARY ART
Felima Art Casa d'aste
20.4.24
Via Settevalli 133/C 06129 Perugia, איטליה

פריט 22:

Norberto Proietti “Arriva il Vescovo” ‘76

Norberto Proietti (1927-2009)
“Arriva il ...

נמכר ב: €4,000
2,000
€3,500 - €5,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.4.24 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Norberto Proietti (1927-2009)
“Arriva il Vescovo” ‘76
Olio su tavola, cm 50×40
Firma in basso a destra
Timbro Norberto Proietti Spello (Perugia) al verso
In cornice