מכירה פומבית 8 MODERN AND CONTEMPORARY ART
Felima Art Casa d'aste
12.9.20
Via Settevalli, 133/C Perugia (PG) - 06129, איטליה
Sabato 12 Settembre 2020 ore 16:30

פריט 32:

Aligi Sassu “In bicicletta”

Aligi Sassu

נמכר ב: €340
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 12.9.20 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Aligi Sassu
(Milano, 1912 – Majorca, 2000)
“In bicicletta”
serigrafia a colori su tela
cm 85x88
firmata e numerata IV/XXV al verso
Provenienza: Collezione privata, Roma