פריט 43:
GEORG FISCHHOF - J. CLAITON-R.5951-"Pescadores napolitanos".
€900 - €1,200
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado J. Claiton en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 55 x 34 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 67 x 45 ס"מ |