פריט 34:
GABINO REY-R.6001-" Lectura de joven ".
€1,000 - €1,200
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 66 x 54 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 75 x 64 ס"מ |