פריט 32:
ANTONIA FERRERAS BERTRÁN-R.6478-"Jarrón con claveles".
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 53 x 100 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 77 x 125 ס"מ |