פריט 30:
CHARLES COUSIN-R.6505- VISTA DE VENECIA
נמכר:
350
€1,500 - €1,800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre tabla.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 22 x 17 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 38 x 32 ס"מ |