פריט 27:
ESCUELA SURREALISTA MEDIADOS SIGLO XX-R.6247-"Paisaje Surrealista".
נמכר:
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Acrílico sobre tablero.
מידות: | 95 x 180 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 98 x 183 ס"מ |