פריט 14:
FRANCESC ESPRIU PUIGDOLLERS-R.5293-"Paisaje con pueblo".
110
€650 - €800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
מידות: | 54 x 73 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 72 x 90 ס"מ |