פריט 12:
SANTIAGO ESTRUGA ALIAGA-R.4897-"Paisaje montañoso con figuras".
130
€700 - €1,000
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 60 x 73 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 69 x 82 ס"מ |