פריט 11:
FRANCISCO PRIETO SANTOS-R.6817-"Acampada gitana".
€2,200 - €2,800
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado y fechado en Cádiz en el ángulo inferior derecho.
מידות: | 96 x 105 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 112 x 123 ס"מ |