פריט 9:
JOSE MARIA VILA CAÑELLAS-R.5173-"Paisaje costero".
350
€1,100 - €1,400
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 21%
Óleo sobre lienzo.
Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
מידות: | 66 x 81 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 75 x 90 ס"מ |