FIRST SESSION: 04/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 1-158
SECOND SESSION: 05/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 159-317
LOTE 168:
Paliotto in marmi policromi
Vendido por: €190
€80 - €100
Comisión de la casa de subasta: 27%
Paliotto in marmi policromi
XVIII / XIX secolo
Dimensions: 41,5 x 41 x 5,5 cm
e scaiola
e scaiola