FIRST SESSION: 04/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 1-158
SECOND SESSION: 05/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 159-317
LOTE 102:
Franco Rispoli (1921 - 1989)
€300 - €600
Comisión de la casa de subasta: 27%
Scena di mercato napoletano
Anni 40 del 900
Dimensions: 30 x 40cm
Firmato in basso a destra. In cornice