FIRST SESSION: 04/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 1-158
SECOND SESSION: 05/04/2023 Hours 03:00 pm - Lots 159-317
LOTE 50:
Antonio Corpora (1909 - 2004)
€800 - €1 200
Comisión de la casa de subasta: 27%
Composizione
1974
Dimensions: 50 x 64,5 cm
Formato e datato in basso a destra. In cornice.