4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 894:
Umberto I (1878-1900) - 2 Lire - 1884 - AG Pag. 594; Mont. 39 - qSPL/SPL+ |
Sold for: €25
25
Buyer's Premium: 20%