4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 867:
Vittorio Emanuele II Re d'Italia (1861-1878) - 5 Lire - 1873 M - AG Pag. 496; Mont. 180 Segnetti al D/ - SPL-FDC
65
Buyer's Premium: 20%