4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 861:
Vittorio Emanuele II Re d'Italia (1861-1878) - 5 Lire - 1870 R - AG R Pag. 491; Mont. 173 - BB-SPL |
Sold for: €80
Buyer's Premium: 20%