4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 857:
Vittorio Emanuele II Re d'Italia (1861-1878) - 5 Lire - 1864 N - AG R Pag. 485; Mont. 166 Segnetti - BB-SPL
Buyer's Premium: 20%