4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 853:
Vittorio Emanuele II Re d'Italia (1861-1878) - 20 Lire - 1877 R - AU Pag. 474; Mont. 151 Segnettini - qSPL/SPL+
Sold for: €290
Buyer's Premium: 20%