4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 851:
Vittorio Emanuele II Re d'Italia (1861-1878) - 20 Lire - 1870 T - AU RR Pag. 465; Mont. 140 - qSPL/SPL
Sold for: €900
Buyer's Premium: 20%