LOT 41:
COPPIA DI VASETTI ETRUSCHI
Sold for: €220
Buyer's Premium: 26%
COPPIA DI VASETTI ETRUSCHI
VII - VI secolo a.C.
alt. aryb. cm 12; diam. atting. cm 7
PROVENIENZA
Note
This lot cannot exit from Italy