LOT 136:
ESCUELA CHINA S.XIX - XX
Sold for: €1,700
€300 - €400
Buyer's Premium: 19%
VAT: 21% On commission only
ESCUELA CHINA S.XIX - XX
"Hortalizas"
Tinta y acuarela sobre papel
32,5 x 67 cm