פריט 2:
MERSAD BERBER (Bosanki Petrovac, Bosnia, 1940 - Zagreb, Croacia, 2012)
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
"Flower Figure"
Litografía de colores
Firmado, titulado y numerado
85 x 44 cm