מכירה פומבית 114 June Auction
Bayeu Subastas
15.6.22
Londres 58, Bajo 28028 - Madrid España, ספרד

פריט 33:

Sopera con tapa de loza esmaltada con decoración de rama en azul y blanco, Francia S.

נמכר ב: €225
€100 - €125
עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.6.22 בבית המכירות Bayeu Subastas

Sopera con tapa de loza esmaltada con decoración de rama en azul y blanco, Francia S.XIX
Faltas
37 x 35 cm