פריט 17:
ESCUELA HOLANDESA, S.XVII
נמכר ב: €2,000
1,800
€1,800 - €2,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
ESCUELA HOLANDESA, S.XVII
Seguidor de FRANS FRANCKEN II
"Moisés y las aguas"
Óleo sobre cobre
53 x 71 cm