מכירה פומבית 114 June Auction
Bayeu Subastas
15.6.22
Londres 58, Bajo 28028 - Madrid España, ספרד

פריט 15:

Mesa española de pino con faldón recortado y decoración floral tallada, S.XIX 56 x 47 x 75 cm

€150 - €200
עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.6.22 בבית המכירות Bayeu Subastas

Mesa española de pino con faldón recortado y decoración floral tallada, S.XIX
56 x 47 x 75 cm