פריט 17:
Salvador Dalì (Spanish 1904-1989) - Dante e Beatrice
נמכר ב: €300
Salvador Dalì (Spanish 1904-1989) - Dante e Beatrice H cm 30x24 - in cornice H cm 78x58 litografia