מכירה פומבית 94
Art La Rosa - Casa d'Aste
25.5.24
Viale Africa, 12 - 95129 Catania, איטליה

פריט 58:

Interno di harem con donne in cornice di legno dorato, 19th/20° Secolo

140
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.24 בבית המכירות Art La Rosa - Casa d'Aste

Interno di harem con donne in cornice di legno dorato, 19th/20° Secolo H cm 25,5 x 28,2 / in cornic