Auction 23
De la Apulia Auctions
Luni, 25.11.24, 17:00
Via Albano Domenico, 51 - 70010 Turi (BA), Italia

LOT 24:

Mario Schifano, Senza titolo, 1974/78

Price including buyer’s premium: 3,150
Preț de început:
2,500
Preț aproximativ :
€2,500 - €4,000
Comision casă de licitații: 26% Mai multe detalii
tag-uri:

Mario Schifano, Tecnica mista su carta, 100x70 cm, Senza titolo, 1974/78; Firmata in basso a destra
Autentica Fondazione Mario Schifano N° 74-78/177 del 21/11/2000