מכירה פומבית 426 חלק א' Painting
Ansorena
21.2.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 17:

GOYO DOMÍNGUEZ
Sin título

נמכר ב: €180
180
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Ansorena

Sin título
Fuentecen, Burgos (1960)
100 x 40,5 cm
Litografía sobre papel
Firmado y justificado 350/385 en la parte inferior