מכירה פומבית 425 חלק ב'
Ansorena
18.1.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 527:

EUGENIO FORNELLS
Tormenta

נמכר ב: €500
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 18.1.23 בבית המכירות Ansorena

Tormenta
Reus, Tarragona (1882) / Santa Fé, Argentina (1961)
50 x 75 cm
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho. Al dorso etiqueta antigua con nombre del autor, título y lozalizado "Rosario"