מכירה פומבית 424 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 346:

עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 13.12.22 בבית המכירות Ansorena

Pareja de butacas alfonsinas de caoba, España, pps. S. XX. Con respaldos rematados en volutas talladas y caladas y tapicería de petit point. Precisan restauración.
Medidas: 98 x 61 x 50 cm